Дивовижна та чарівна Рапунцель факультету ТСЛ отримала перемогу!

10 жовтня у головному корпусі Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка відбувся щорічний конкурс «Куратор року - 2018».

Відкриваючи захід, ректор Олександр Нанка привітав усіх присутніх і підкреслив, що конкурсантам треба буде докласти багато зусиль, аби довести свою перевагу компетентному та суворому журі. У його складі були: голова журі - проректор з науково-педагогічної роботи - Алфьоров Олексій Ігорович; голова комітету молоді та спорту, завідувач кафедри ЮНЕСКО - Моісеєва Наталія Іванівна; голова профспілкового комітету ХНТУСГ ім. П. Василенко, доцент, кандидат технічних наук - Кісь Віктор Миколайович; керівник художнього підрозділу з виховної роботи зі студентами - Кірюхіна Маргарита Олександрівна; голова студентського Парламенту - Азацький Роман.

      

Також Олександр Володимирович зазначив, що в «бій» вступають кращі з найкращих, ті, хто дійшов до фіналу. Куратори - сполучна ланка між студентами і викладачами, і успішність навчання не в малому ступені залежить від діяльності тих, хто допомагає молоді вирішувати їх повсякденні проблеми, хто згуртовує групу, хто день у день виховує своїх підопічних.

Цього року навчально-наукові інститути представили: ННІ бізнесу і менеджменту - Бабан Тетяна Олександрівна, ННІ енергетики та комп'ютерних технологій – Бородай Ірина Іванівна, ННІ технічного сервісу – Хлопоніна Ольга Іванівна, ННІ механотроніки і систем менеджменту – Єсіпов Олександр Вікторович, ННІ переробних і харчових виробництв – Плугатар Артем Валентинович. Цьогоріч на сцені з'явився ще шостий конкурсант   факультету «Технологічних систем і логістики», а представляла його куратор п'яти груп - Заєць Валерія Миколаївна.

  

                

            

Кожен з кураторів мав продемонструвати свої таланти у двох конкурсах: «Візитка», де у вільній розповіді учасники представились публіці, а також порадували глядачів креативним відео. Кожен з учасників називав ту педагогічну ідею, якою він керувався, і показував, як головна думка втілювалася в конкретні заходи, як вона визначала успіх в ювелірно тонкій роботі по вихованню багатогранної особистості і в об'єднанні групи в команду, націлену на успіх. А також «Творчий конкурс», в якому учасники проявили себе у різних амплуа та поділилися найяскравішими іскорками своєї душі.

      

      

Ведучою конкурсу була тендітна та незрівняна Ольга Скрипка. Вона змогла налаштувати теплу та затишну атмосферу в залі, а доповнювали її та дарували гарний настрій яскраві номери учасників художньої самодіяльності університету.

Переможцем та володарем головного призу та звання «Кращий куратор - 2018» стала куратор п'яти груп факультету «Технологічних систем і логістики» - Заєць Валерія Миколаївна.

Щиро вітаєм переможця та висловлюємо подяку всім його учасникам, організаторам та сподіваємося, що такого роду конкурси будуть ще більше активізувати роботу університету та залучати до неї все більшу кількість людей.