Події

Серійне виробництво не забариться

Науковці Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка закінчили тягові випробування оновленого гусеничного трактора ХТЗ-181.20-07, розробленого конструкторами Харківського тракторного заводу. Лише нещодавно цю технічну новинку було презентовано на виставці «АгроЕкспо-2019» в м.

детальніше
Події

Соціологічне опитування молоді

Шановні студенти навчальних закладів м. Харкова!

Просимо Вас взяти участь в дослідженні розповсюдження вживання наркотиків, алкоголю, тютюну та інших форм залежної поведінки серед молоді. Опитування повністю анонімне! Пройти опитування можна на комп’ютері, планшеті або смартфоні за посиланням:

детальніше
Події

Майбутнє аграрної освіти Україні в контексті реформування вищої школи. Чого очікувати?

Такою була  тема сьогоднішньої розмови у Харківському пресклубі, до якого завітали представники Харківського національного технічного університету с/г ім.П.Василенка на чолі з ректором Олександром Нанкою. Вони взяли участь у прес-конференції, а також стали першими відвідувачами виставки скульптурних і графічних робіт родини Бетліємських, яка відкрилась у приміщенні пресклубу.

детальніше
Події

ЗАПРОШУЄМО В ХНТУСГ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

До уваги майбутніх випускників, їхніх батьків та освітян!

детальніше
Події

Запрошуємо на підготовчі курси

Шановні учні 10-х та 11-х класів, студенти коледжів та технікумів! Повідомляємо, що продовжуюється набір на підготовчі курси з поглибленою методикою підготовки до ЗНО!

Освітній центр ХНТУСГ.

детальніше
ЗАПРОШУЄМО НА ЗУСТРІЧ
Оголошення

ЗАПРОШУЄМО НА ЗУСТРІЧ

15 листопада 2019 р. в ауд. 212 (головний корпус Університету, вул. Алчевських, 44.) відбудеться публічна зустріч з головою Харківської обласної ради, ...
Підписатися на Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка RSS