Події

ХНТУСГ вітає свої найкращих науковців!

Сьогодні, 17 травня, в Харківській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди Дня науки. Підтримати та порадіти за свої колег, які теж отримали високі нагороди за вклад у науку прийшли співробітники Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка на чолі з ректором Олександром Нанкою.

детальніше
Події

Перший турнір юних туристів

15 травня у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка відбувся турнір юних туристів, участь в якому взяло 5 команд студентів першого курсу, а саме групи 18ТР (ННІ БМ) та групи 15ТТ (факультет ТСЛ).Цей перший в історії нашого університету захід було ініційовано кафедрою ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-г

детальніше
Події

Всеукраїнська науково-практична конференція «Автомобільний транспорт в аграрному секторі: проектування, дизайн та технологічна експлуатація»

16 травня на кафедрі тракторів і автомобілів Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Автомобільний транспорт в аграрному секторі: проектування, дизайн та технологічна експлуатація».

детальніше
Події

Подорож до Кам’янця-Подільського

Група викладачів та студентів факультету технологічних систем і логістики Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка під керівництвом завідувача кафедри деревооброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу Суски А.А. відвідала Подільський центр професійно-технічної освіти на запрошення директора Рущака М.Ю.

детальніше
Події

XIV Всеукраїнська конференція молодих вчених та спеціалістів "Історія освіти, науки і техніки в Україні"

17 травня директор Наукової бібліотеки Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка Ніколаєнко Н. М. взяла участь у XIV Всеукраїнській конференції молодих вчених та спеціалістів "Історія освіти, науки і техніки в Україні" з доповідю "Розвиток інформаційно-галузевого ресурсу для фахівців сільськогосподарської галузі"

детальніше
Підписатися на Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка RSS