А що для вас, осінь?

Розмірковувати про цю дивовижну та незвичайно гарну пору року можна годинами. Хтось вважає її останньою, самою чудовою посмішкою року, для деяких людей це — час змін, а є, навіть, і такі, котрі бачать у ній лише смуток та сірий колір. Однак, для студентів та співробітників Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка саме осінь надає ще одну можливість продемонструвати свої здібності, поділитися гарним настроєм та посмішками.
 
Сьогодні, 10 жовтня, у головному корпусі за доброю традицією був проведений конкурс-виставка творчих робіт та виробів «Барви осені». Відкрив захід ректор університету Олександр Нанка. Він щиро подякував усім учасникам конкурсу «за нестандартний, творчий погляд на світ» і підкреслив, що партнерство профкому, художнього підрозділу з виховної роботи зі студентами, комітету у справах молоді і спорту, керівників ННІ та адміністрації навчального закладу дозволяє не тільки проводити подібні виставки, а й реалізовувати багато інших цікавих спільних проектів.
 
      
      
      

Після огляду експозицій навчально-наукових інститутів та факультету університету, конкурсна комісія одноголосно зазначила, що всі учасники заходу проявили неперевершену креативність та творчий підхід, створивши феєричні композиції, які сповна проілюстрували яскраві барви осені. Авторів найкращих робіт було нагороджено почесними грамотами.
 
Дякуємо учасникам за високий рівень робіт та постійне удосконалення майстерності.
Бажаємо подальшого творчого натхнення у розвитку своїх інтересів, здібностей, нахилів та просто хобі!