Навчальна робота
Наукова діяльність
Культура та спорт
Практика та робота
Громадські організіції
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Грудень » 1 » Студентська науково-практична конференція
18:05
Студентська науково-практична конференція
Я, студентка Навчально-наукового інституту Переробних і харчових виробництв 45 ТЗ групи, разом зі своєю групою за ініціативою викладача кафедри економіки та маркетингу, к.е.н., доцента Кравченко Ольги Михайлівни 23 листопада 2016 року мала змогу бути присутньою на студентській науково-практичній конференції присвяченій 115-річчю з дня народження економіста зі світовим іменем, лауреата Нобелівською премією з економіки Саймона Сміта Кузнеця (при народженні – Семена Кузнеця). 
У науковій студентській конференції «Проблеми макроекономічної динаміки: наукова спадщина та сучасність» взяли участь представники студентського наукового товариства ННІ Бізнесу і менеджменту. Організатором наукової конференції виступила кафедра економіки та маркетингу під керівництвом д.е.н., професора В.М. Онегіної. 
Постать С. Кузнеця є непересічною в українській історії та економіці. Тому й не дивно, що тематика даної конференції викликала значну зацікавленість серед студентів.
Наукові доповіді торкалися різних сторін діяльності видатного економіста: від його вкладу в економічну науку та до його робіт, в яких С. Кузнець «оперував величезним статистичним матеріалом, піддаючи його настільки глибокому і ретельному аналізу, що будив думку і проливав абсолютно нове світло на проблему економічного зростання».
З вітальним словом до студентів та почесних гостей звернувся перший проректор університету Лисиченко Микола Леонідович, який наголосив на головному, що стосується в більшій мірі самих студентів, а саме отримати максимум інформації з розвитку макроекономіки в Україні, отримати додатковий досвід з висловлювання власних думок, свого світогляду та вміння  доносити інформацію до слухачів, виховувати в собі особистість, яка буде працювати на виробництві, оскільки кожен має право користуватися можливістю навчатися в нашому величному університеті. 
І першою зі своєю доповіддю виступила поважна гостя даного заходу завідуюча кафедрою управління фінансовими послугами Харківського національного економічного університету С. Кузнеця, д.е.н., професор Внукова Наталія Миколаївна, яка доповіла про економічний розвиток та історичну спадщину Семена Кузнеця. 
Актуальністю її дослідження полягало у розкритті суть умов фінансової кризи і зміни в сучасних економічних процесах, що відбуваються в світі. Актуальним є глибокий розгляд спадщини видатних економістів минулих століть, розкриття  сфери діяльності  наукових досліджень та власного внеску  Є. Лібермана, С. Кузнеця та М. Калецького в макроекономіку, статистику, історію економіки, демографії та економічного розвитку (динаміки). До всіх присутніх була донесена інформація про історію кар’єри зазначених науковців, їх загальні досягнення та розробки. Після своєї доповіді студенти отримали запрошення від Наталії Миколаївни взяти участь в наукових конференціях в стінах ХНЕУ С.Кузнеця та за його стінами, навіть міжнародного рівня. 
Далі з доповідями виступали студенти ННІ БМ на різні теми щодо проблем макроекономічної динаміки, а саме: 
- Ляшенко Анжеліка доповіла про порівняльний аналіз методологічних підходів до оцінки економічного зростання;
- Сірик Тетяна представила інформацію про фактори інноваційного економічного зростання в світі та проблеми розвитку інноваційної діяльності в Україні; 
- група студентів Дядькін Олександр, Заяць Юлія та Фролова Альона представили порівняльну характеристику показників економічного зростання на основі офіційних та альтернативних методик розрахунку ВВП; 
- студенти Демченко Тетяна, Дем’яненко Євгенія та Мирний Євген ознайомили аудиторію з динамікою ВВП та державного боргу, і завершили конференцію з зазначенням передумов боргової піраміди минулого століття.
У ході обговорення певних питань, що стосуються саме розвитку економіки, учасники конференції дійшли висновку, що Семен Кузнець у багатогранних працях та розробках  залишив для нащадків значну спадщину, котра і через століття залишається невичерпною і актуальною.
Власне для мене отримана інформація була корисною, оскільки я за короткий час дізналася багато інформації про видатного економіста зі світовим ім’ям, про  Семена Кузнеця, його розробки та життєві досягнення, дізналася про внутрішні економічні проблеми як в межах нашої країни, так і за її межами на світовому рівні. 
 
Голова сектору інформації та преси 
Рогіз Аліна
Категорія: Новини | Переглядів: 368 | Додав: kirill_gordienko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
 

Пошук
Друзі сайту
 • ННІ ЕКТ
 • ННІ МСМ
 • ННІ ТС
 • ННІ БМ
 • work.ua
 •       Ви увійшли як:

  Гість


  Мій профільВихід

      

    24.04.2018

      04:48

  ННІ ПХВ 2018
  Конструктор сайтів - uCoz