Навчальна робота
Наукова діяльність
Культура та спорт
Практика та робота
Громадські організіції
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Положення про Золочівске Земляцтво

Статут Золочівського земляцтва

Засідання Золочівського земляцтва

Створення земляцтва студентів Золочівського району Харківської області в ХНТУСГ імені П. Василенко.

         В грудні 2013 року на кафедрі вищої математики і фізики навчально-наукового інституту переробних і харчових виробництв (ННІ ПХВ) відбулися установчи збори студентів Золочівського району Харківської області, які навчаються в університеті. Були присутні студенти та викладачі кафедри вищої математики і фізики на чолі з завідувачем доктором технічних наук, професором Завгороднім Олексіїм Івановічем.

      З вступним вітальним словом до зібрання звернувся член ради професорів ХНТУСГ Завгородній О.І. Він зокрема зазначив, що сьогодні студенти це сама активна та зацікавлена частина українського суспільства. Особливо це важливо для розвитку сільської місцевості, куди вони здатні доносити до своїх громад необхідні знання та передовий світовий досвід господарювання. Тому так важлива студентська згуртованість, мобільність та зацікавленість в цих питаннях, а також при вирішенні питань захисту і представлення прав і інтересів студентів університету, розвитку братерства співпраці і взаємодопомоги між студентами ХНТУСГ.

  Доцент кафедри вищої математики і фізики Нетецькій Л.Г., запропонував присутнім порядок денний установчих зборів:

1. Про створення земляцтва студентів Золочівського району Харківської області в ХНТУСГ імені Петра Василенко.

2. Вибори голови, заступника голови, секретаря земляцтва.

3. Вибори редакційної комісії з розробки Статуту земляцтва.

4. Вибори піклувальної ради земляцтва.

5. Затвердження Статуту земляцтва.

6. Затвердження плану роботи земляцтва на 2013-2014 навчальний рік.

По першому питанню всі виступи присутніх звелися до одностайної підтримки рішення про створення земляцтва студентів Золовчівського району. Присутні проголосували за це одноголосно.

При обговоренні питання кандидатур до правління земляцтва були висловлені побажання про представлення в ньому найбільш авторитетних та ініціативних студентів, які б як найомного ширше представили різні курси навчання та ННІ університету. Після розгляду усіх пропозицій одноголосно було вибране правління земляцтва у складі: голова студент 12-ПЗ групи ННІ ПХВ Мартиненко Ярослав Іванович, заступника голови земляцтва студент 21-Е групи ННІ ЕКТ Ворвуля Олег Володимирович, секретар земляцтва студент 48ТС групи ННІ ТС Лимаренко Володимир Олександрович.

Присутні тепло поздоровили обраних та побажали їм успіхів в подальший роботі.

Далі для остаточної підготовки Статуту земляцтва була вибрана редакційна комісія. Поки вона працювала викладачі кафедри вищої математики і фізики ознайомили присутніх з досягненнями кафедри, її науковими розробками, проведеною роботою разом з сільськими, селищними радами та РДА в рамках ініціативи соціально-економічного розвитку сільських територій "Рідне село".

Після перерви відбулися вибори піклувальної ради земляцтва. До її складу обрано Спольнік О.І., Нетецький Л.Г., Зотова О.С. Почесним головою земляцтва обрано Завгороднего О.І.

Далі редакційна комісія оголосила остаточний варіант Статуту земляцтва. Ухвалили одноголосно прийняти Статут земляцтва студентів Золочівського району Харківської області в ХНТУСГ імені Петра Василенко.

Голова земляцтва Мартиненко Я.І. доповів орієнтовний план роботи земляцтва на 2013-2014 навчальний рік. Найбільш важливими питаннями є:

1. Підведення підсумків зимової сесії - лютий 2014 року.

2. Проведення профориєнтаційної роботи в Золочівськом районі - весна 2014 року.

3. Обговорення результатів контролю житлових умов членів земляцтва – березень 2014року.

4. Участь членів земляцтва у форумі молоді «Молодь і сільськогосподарська техніка в 21 столітті» - квітень 2014року.

5. Участь членів земляцтва в спортивних змаганнях – травень 2014 року.

6. Участь членів земляцтва в виконанні стратегічної ініціативи «Рідне село» та найважливіші завдання щодо співпраці з сільськими та селищними радами Золочівського району

7. Проведення загальних зборів земляцтва – червень 2014року.

Наприкінці зібрання викладачі кафедри вищої математики і фізики, почесний голова земляцтва Завгородній О.І., поздоровили студентів зі створенням свого земляцтва і побажали успіхів в подальшій роботі на благо рідного краю.

На цьому установчи збори закінчили свою роботу.

Вхід на сайт
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
 

Пошук
Друзі сайту
 • ННІ ЕКТ
 • ННІ МСМ
 • ННІ ТС
 • ННІ БМ
 • work.ua
 •       Ви увійшли як:

  Гість


  Мій профільВихід

      

    24.04.2018

      04:42

  ННІ ПХВ 2018
  Конструктор сайтів - uCoz