Навчальна робота
Наукова діяльність
Культура та спорт
Практика та робота
Громадські організіції
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
Олена Андрієнко   - студентка групи 65ТЗ.
Солістка народного колективу «Оберіг», який неодноразово займав призові місця на Всеукраїнських конкурсах.
 
 
 
Наталія Братасенко  - випускниця  2014 року .
Солістка народного колективу «Міленіум», який неодноразово займав призові місця на Всеукраїнських конкурсах.
 
 
 
 
Дар'я Гладун - студентка групи 25ТЗ .
Солістка та художній керівник танцювального колективу "Sun rise"
 
 
 
 
 
Христина  Бредихіна (Кузубова) – випускниця 2014 року. 
Солістка народного колективу «Оберіг», який неодноразово займав призові місця на Всеукраїнських конкурсах.
 
 
 
 
Наталя Доброскок – випускниця 2014 року.
За період навчання у складі театру - танцю «Аеро» була солісткою колективу, який неодноразово займав призові місця.
На даний час працює за кордоном хореографом та аніматором.
 
 
 
Іван Колісник – випускник 2014 року.
Соліст театру-танцю «Аеро», який неодноразово брав участь у Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах та займав призові місця.
 
 
 
 
Олександр Лафьоров - студент групи 61ПЗ. 
Представник команди КВК "От Бога"
 
 
 
 
 
Станіслав Льовочка   - випускник 2013 року.
Соліст народного колективу «Оберіг», який неодноразово займав призові місця на Всеукраїнських конкурсах.
 
 
 
 
Вікторія Зубенко  - випускниця 2010 року. 
Солістка народного колективу «Міленіум», який неодноразово займав призові місця на Всеукраїнських конкурсах.
 
 
 
Інна Козаченко   - випускниця 2012 року.
Солістка народного колективу «Оберіг», який неодноразово займав призові місця на Всеукраїнських конкурсах.
 
 
 
Аліна Резничек   - випускниця 2015 року.
Солістка народного колективу «Міленіум», який неодноразово займав призові місця на Всеукраїнських конкурсах.
 
 
 
Марія Медведєва   - випускниця 2012 року. 
Солістка народного колективу «Міленіум», який неодноразово займав призові місця на Всеукраїнських конкурсах та учасниця команди КВК "От Бога".
 
 
Олександр Демченко   - випускник 2013 року. 
Соліст народного колективу «Міленіум», який неодноразово займав призові місця на Всеукраїнських конкурсах
 
 
Олег Забелло   - студент групи 61ПЗ. 
Представник команди КВК "От Бога"
 
 
 
Наталія Дубцова  - випускник 2015 року.
Солістка народного колективу «Оберіг», який неодноразово займав призові місця на Всеукраїнських конкурсах.
 
 
 
Андрій Грицай  - випускник  2013 року.
 
Соліст народного колективу «Міленіум», який неодноразово займав призові місця на Всеукраїнських конкурсах.
 
 
Юлія Кримова - випускниця 2013 року.
 
Солістка народного колективу «Оберіг», який неодноразово займав призові місця на Всеукраїнських конкурсах.
 
 
Алла Хіляй - випускниця 2013 року.
 
 Солістка народного колективу «Оберіг», який неодноразово займав призові місця на Всеукраїнських конкурсах.
 
 
Тетяна Смитюх - студентка 65 ТЗ.
 
 Солістка народного колективу «Міленіум», який неодноразово займав призові місця на Всеукраїнських конкурсах.
 
 
 
Фольклорно-етнографічний колектив «Оберіг» ННІ ПХВ, неодноразовий переможець Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі», (м. Умань), «Студентська весна», (м. Харків).
Неодноразові учасники Державних концертів, Всеукраїнських та міських заходів.
 
 
 
Вхід на сайт
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
 

Пошук
Друзі сайту
  • ННІ ЕКТ
  • ННІ МСМ
  • ННІ ТС
  • ННІ БМ
  • work.ua
  •       Ви увійшли як:

    Гість


    Мій профільВихід

        

      21.11.2017

        21:00

    ННІ ПХВ 2017
    Конструктор сайтів - uCoz