Навчальна робота
Наукова діяльність
Культура та спорт
Практика та робота
Громадські організіції
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Гуртожиток №3

Навчально-наукового інституту переробних і харчових виробництв

Харківського національного технічного університету

сільського господарства ім. П. Василенка

 

Адреса: м. Харків, вул. Цілиноградська 52.

Телефон: (057) 336-84-88

Комендант: Романченко Руслан Миколайович

 

Проїзд: на метро до станції «Олексіївська»

тролейбусом №2, 40, автобусом №78, 89

до зупинки «метро Олексіївська»

 

Всі студенти навчально-наукового інституту переробних і харчових виробництв забезпечуються житлом у гуртожитку №3, в якому створені безпечні та комфортні умови проживання. Гуртожиток розташований в облаштованому студентському містечку з необхідною інфраструктурою: парком, спортивними майданчиками, продуктовими магазинами, їдальнями, кафе, підприємствами сфери побутових послуг, будинками культури. Проїзд від гуртожитку до навчальних корпусів університету представлений великим різноманіттям транспорту (метро, тролейбус, автобус), зупинка станції метро «Олексіївська» знаходиться біля гуртожитку.

Гуртожиток був зданий в експлуатацію і заселений у 1972 році. Це дев’ятиповерхова цегляна будівля з усіма комунальними зручностями, розрахована на 470 місць. Поверх розділений на два блоки по дев’ять кімнат (двох та чотирьох місних), в блоці свій санвузол, кухня, комірка. В гуртожитку наявні їдальня та санітарно-гігієнічні приміщення загального користування: душові кімнати, кімната гігієни, пральня, прасувальня. Поверхи гуртожитку та вестибюль оснащені інформаційними стендами з правилами проживання, планом роботи студентської ради, правами та обов’язками мешканців гуртожитку. Створені куточки з техніки пожежної безпеки.

Важливу роль для студентів відіграє наявність бібліотеки, читального залу та кімнати самопідготовки, які постійно відкриті та дають змогу зосередитись на навчанні. Студенти мають можливість попрацювати з навчальною, довідковою та художньою літературою, ознайомитись з новинками науки і техніки в мережі Інтернет, отримати консультацію бібліотекаря.

В гуртожитку активно працює студентська рада, мешканців постійно відвідують куратори академічних груп, організовуються зустрічі з лікарями, представниками правоохоронних органів, проводяться тематичні бесіди та лекції. Велика увага приділяється фізичному виховання студентів – в гуртожитку працюють спортивні секції та проводяться змагання зі студентами інших гуртожитків з різних видів спорту.

Результатом роботи з благоустрою гуртожитку стали перемоги в щорічних конкурсах «Територія гуртожитку – обличчя вищого навчального закладу», а в конкурсі «Кращий гуртожиток аграрних університетів України» наш гуртожиток виборов перше почесне місце.

  

Гуртожиток ННІ ПХВ №3

 

     

Кімнати студентів

 

        

Побутові приміщення

 

        

Санітарно-гігієнічні приміщення

 

     

Приміщення самопідготовки, бібліотеки та дозвілля студентів

 

  

Спортитвна зала

 

Студентський гуртожиток – це велика школа життя, де можна навчитись справлятися з будь-якими надзвичайними ситуаціями, знаходити підхід до різних людей, набути багато вірних і добрих друзів. Треба пройти цю дорогу з гідністю і не втратити себе.

 

Удачі Вам, першокурсники!

 

 

Поради першокурснику в гуртожитку:

 

1. Якщо Ви збираєтеся жити в гуртожитку, необхідно мати терпіння. Пробіг величезний тарган - нічого страшного, розбили Вашу тарілку, поставили сковорідку на креслення - не варто оголошувати усім війну і грати в мовчанку декілька днів. Досить просто поговорити з сусідами.

 

2. Намагатися бути собою, бути щирим і доброзичливим з оточуючими. Більше спокою, менше егоїзму.

 

3. При виникненні конфліктів потрібно відкрито поговорити з Вашим опонентом, не таїти на нього зла і, вже тим більше, не робити капості нишком.

 

4. Необхідно пам'ятати, що плітки і чутки поширюються в гуртожиток з фантастичною швидкістю. Багато разів подумайте, перш ніж розповісти про когось щось погане.

 

5. Не варто сваритися з комендантом і охороною, повірте, вони Вам ще знадобляться.

 

6. Слід завести знайомства із старшими курсами на предмет обміну досвідом і постачання Вас лекціями.

 

7. Веселе життя студентського гуртожитку затягує, не забувайте вчитися. Інакше уся безтурботність закінчиться з початком першої сесії.

 

Вхід на сайт
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
 

Пошук
Друзі сайту
 • ННІ ЕКТ
 • ННІ МСМ
 • ННІ ТС
 • ННІ БМ
 • work.ua
 •       Ви увійшли як:

  Гість


  Мій профільВихід

      

    26.04.2018

      02:10

  ННІ ПХВ 2018
  Конструктор сайтів - uCoz