АГРОПОРТ СХІД ХАРКІВ 2018

Сьогодні, 11 жовтня, на базі Міжнародного аеропорту «Харків» о 10 годині ранку відбулося офіційне відкриття щорічного заходу «АГРОПОРТ СХІД ХАРКІВ 2018», а також
IX Міжнародної агропромислової виставки та форуму з розвитку фермерства. У заході взяли участь керівництво, співробітники та студенти Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка.
      
      
 
Довідка. АГРОПОРТ ™ (www.agroport.ua) - щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за підтримки ФАО і входить в календар ООН. Традиційно тематика заходу корелюється з генеральною лінією ФАО і підтримує тематику Міжнародних років, яку приймає Генеральна асамблея ООН.
 
З 2016 АГРОПОРТ об'єднав фермерів всієї України і проводиться в форматі Захід-Схід. Форум є комплексним і складається з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу. З моменту заснування проходить на майданчиках міжнародних аеропортів. У 2018 році АГРОПОРТ проходить в трьох містах і охоплює інтереси індивідуально західних, південних і східних агровиробників. (http://2018.agroport.ua/kharkiv/)
 
      
      
 
У нинішньому році в церемонії відкриття форуму взяли участь заступник міністра агрополітики України Віктор Шеремета, перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Марк Беккер, віце-президент DCH Олена Дерев'янко, координатор програм FAO в Україні Михайло Малков.
 
Цьогоріч до участі в Агропорті у Харкові було запрошено фермерів та господарів з Харківської, Полтавської, Сумської, Дніпропетровської, Запорізьської, Луганської, Донецької, а також с інших регіонів України. Особлива увага приділяється проблемам адаптації сільського господарства до умов зміни клімату: підвищення продуктивності в умовах змін та перехід на безпечні і точні технології.
 
Як розповіли організатори заходу, спеціально до 5-ої річниці форуму в Україні буде запущено новий проект – Українське Трипілля, формат якого передбачає демонстраційні покази в полях Західної, Східної та Південної України, а заключний етап пройде саме на Харківщині в третій день заходу (13 жовтня).